artykuł nr 1

Ogłoszenie o naborze - Menadżer Orkiestry Filharmonii Narodowej oraz Menadżer Chóru Filharmonii Narodowej

Filharmonia Narodowa - państwowa instytucja artystyczna w Warszawie ul. Jasna 5 poszukuje kandydatów na stanowiska:

1/ Menadżer Orkiestry Filharmonii Narodowej

2/ Menadżer Chóru Filharmonii Narodowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do zadań menadżera Orkiestry i menadżera Chóru należeć będzie między innymi:

- prowadzenie pełnej dokumentacji pracy zespołu,

- dbanie o wizerunek oraz aktywna promocja zespołu,

  - organizacja i promocja koncertów i podróży zespołu w Polsce i poza jej granicami,

- opracowywanie i wdrażanie planów oraz strategii marketingowych,

  -   pozyskiwanie partnerów, środków unijnych, funduszów celowych, które

umożliwiają realizację projektów artystycznych zleconych przez Dyrekcję FN,

- koordynacja festiwali, kursów, konkursów i innych przedsięwzięć inicjowanych przez FN,

- prowadzenie spotkań informacyjnych dla zespołów.

Oczekiwania:

  -   doświadczenie odpowiadające powyższemu opisowi stanowiska,

  - wiedza i doświadczenie dotyczące kreowania wizerunku oraz nowoczesnych kanałów promocji,

  -   dobra znajomość języka angielskiego,

  -   łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji interpersonalnych,

  -   kreatywność, samodzielność i efektywność w prowadzeniu projektów,

  -   zdecydowanie w działaniu,

 -  wysoka kultura osobista,

- gotowość do pracy w godzinach wieczornych i w weekendy,

 -   rzetelność, obowiązkowość i terminowość.

Oferujemy:

   -   możliwość rozwoju zawodowego

  - umowę o pracę.

 Oferty prosimy przesyłać na adres: sekretariat@filharmonia.pl  w terminie do 11 września 2021 r.