artykuł nr 1

Konkurs na Prelegentów - Animatorów

Filharmonia Narodowa ogłasza konkurs na Prelegentów – Animatorów.

Współpraca obejmuje następujące zadania realizowane na podstawie odrębnych umów o dzieło:
- tworzenie koncepcji merytorycznej cyklu Poranne i Popołudniowe koncerty dla dzieci;
- realizację koncertów i animacji odbywających się w przerwach koncertów w charakterze osoby prowadzącej.

Filharmonia Narodowa bierze pod uwagę możliwość realizacji w/w zadań przez jedną osobę.

Wymagania: udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu koncertów / audycji / warsztatów muzycznych dla dzieci oraz wykształcenie muzyczne.

Oferujemy możliwość realizowania własnych pomysłów w jednej z najważniejszych instytucji muzycznych w kraju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie pocztą CV wraz z jednym nagraniem wideo prezentującym prowadzony przez siebie koncert na adres: Dział Edukacji Filharmonii Narodowej, ul. Jasna 5, 00-950 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: filh-edu@filharmonia.pl – do 8 maja 2018 (zgłoszenia wysłane pocztą, które nadejdą po tym terminie nie będą brane pod uwagę w rekrutacji).

Osoby zakwalifikowane do II etapu konkursu otrzymają indywidualne zaproszenie zawierające szczegółowe informacje na temat dalszej rekrutacji.