główna zawartość
artykuł nr 1

Kadra kierownicza

Szef Chóru - Bartosz Michałowski
 22 55 17 107
michalowski@filharmonia.pl

 

Koordynator programu - Danuta Zdanowska-Rymarowicz
22 55 17 110
koordynacja@filharmonia.pl

 

Doradca Dyrektora Artystycznego - Michał Sikora
22 55 17 104
msikora@filharmonia.pl

 

Inspektor Orkiestry - Tadeusz Boniecki
22 55 17 106
tadeusz@boniecki.net

 

Inspektor Chóru - Sławomir Kaszuba
 22 55 17 108
skaszuba@filharmonia.pl

 

Dział Programowy - Agnieszka Mazur - Kierownik Działu
 22 55 17 112
agnieszka@filharmonia.pl

 

Dział Promocji - Grażyna Paszkowska - Kierownik Działu
 22 55 17 105
gpaszkowska@filharmonia.pl

 

Dział Edukacji - Aneta Nowak - Kierownik Działu
 22 55 17 135
filh-edu@filharmonia.pl

 

Dział Łączności ze Słuchaczami - Jolanta Bilińska - Kierownik Działu
22 55 17 125
bilety@filharmonia.pl

 

Dział Personalno-Finansowy - Grażyna Brunka - Kierownik Działu
22 55 17 145
gbrunka@filharmonia.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy - Leszek Błaszkiewicz - Kierownik Działu
22 55 17 151
blaszkiewicz@filharmonia.pl

 

Dział Techniczny - Bogusława Krajewska - Kierownik Działu
22 55 17 161
bkrajewska@filharmonia.pl

 

Wynajem sal - Jerzy Bachtin
22 55 17 129
wynajem@filharmonia.pl

 

Informatyk - Grzegorz Kępiński
22 55 17 155
gkepinski@filharmonia.pl